Śmiertelny wypadek w Pobiedziskach

fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Poznań

Około 7:30 dnia 1. września 2011, na drodze krajowej nr 5 w kierunku Gniezna zderzyły się cysterna i dwa samochody osobowe. Kierowca jednego z samochodów osobowych zginął na miejscu. Poszkodowane zostały trzy osoby z tego samego pojazdu (Kobieta i dwójka dzieci zostały przewiezione do szpitala). Ruch na tej trasie jest całkowicie wstrzymany.

Do zdarzenia doszło na krajowej 5 tuż przy wylocie z miasta w kierunku na Gniezno. Cysterna przewożąca mąkę zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi.

Na miejscu znajduje się siedem jednostek straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia. Policja zorganizowała objazdy.

Aktualizacja (godz.11:10):

Policja odblokowała trasę nr 5. Jest już przejezdna.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący Fiatem Uno wyjechał z drogi podporządkowanej nie ustępując pierwszeństwa. W wypadku uszkodzony został też Volkswagen Passat, o który zahaczył kierowca ciężarówki podczas próby ominięcia Fiata Uno. 69-letni mężczyzna, mieszkaniec Pobiedzisk, zginął na miejscu.

Miejsce wypadku:

Apelujemy do wszystkich o rozwagę – najlepiej, gdyby takie wiadomości w ogóle się nie pojawiały.

Zdjęcia autorstwa strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu:

fot. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Poznań

Możesz zostawić komentarz, lub trackback z własnej strony.

9 komentarzy dla “Śmiertelny wypadek w Pobiedziskach”

1. dien dan xe oto tai cu

2. Peter pisze:

You need to be a part of a conteset for one of the highest quality webbsites on the internet.
    I most certainly will highly recommend this blog!

3. dien dan oto fiat

4. thue xe audi tt